Tag: it

09
May
2011
Posted in Shëndetsi

Burrat harrojnë më shpejtë sesa gratë

Një studim i ri i kryer nga shkencëtarë në klinikën Mayo të Klevelandit tregon se burrat harrojnë…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Dafina Zeqiri: Baladat i ndjej më shumë

Karrierën e saj muzikore e pati nisur me baladë, për të vazhduar më pas eksperimentimin me zhanre…

02
Mar
2011
Posted in Info Portal

Intervista e javes ne radio me Teuta Hadrin

Ju informoj qe me 12.03.2011 e shtune nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

01
Mar
2011
Posted in Intervista

Redon Makashi ne radio Zerin e ILIRIDES

Ju informoj qe me 25.03.2011 e premte nga ora 19.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

30
Dec
2010
Posted in Info Portal

Mesazh urimi per 2011 nga Ismajl Jashanica

Dëgjues të nderuar vitin që po e lëm pas ishte vit i lindjes së Radio Zërit të…

26
Dec
2010
Posted in Fun

Koshi magjik

Basketbollisti Kamil Gawrzydek ka shënuar një kosh të pabesueshëm, me ndihmën e një topi “pishmanli”.Pas përgatitjes së…

23
Dec
2010
Posted in Info Portal

Intervista e javes

Njoftohen të gjithë dëgjuesit e Radio Zërit të Ilirides se të premten, më 24 dhjetor 2010, duke…

11
Dec
2010
Posted in Intervista

LEONORA (NUK) HARRON!

Artistët janë të pafajshëm dhe të hyjnishëm. Për këtë, ata nuk janë gjithmonë të vetëdijshëm. Megjithatë, janë…

10
Dec
2010
Posted in Risi nga portali

Google prezanton Chrome OS

Google më në fund e ka prezantuar sistemin e saj operativ, i cili i dedikohet kompjuterëve netbook…