Tag: radio

radio

22
Jan
2022
Posted in Risi nga portali

Intervista Javës

Ju informoj që datë 29.01.2022Ora 21.00 mysafire do të jet Lirona Zuka Përfaqsuese e Këshillit Kombëtar Shqiptar…

02
Aug
2011
Posted in Info Portal

Degjo radion ne Facebook

Njoftojm gjithe degjuesit e radio Zerit te Ilirides se tani radio degjohet edhe nga rrjeti social facebook…

25
Jul
2011
Posted in Shëndetsi

Femrat e gjata sëmuren më shpesh nga kanceri

Sipas të dhënave më të reja të studimeve pranë Universitetit të Oxfordit, femrat me gjatësi më të…

09
May
2011
Posted in Risi nga portali Vip

Olsi fut Olta Gixharin ne familjen e tij

Duket se lidhja e krijuar në “Dancing with the stars” mes Olsi Mingomatës dhe Olta Gixharit, ka…

20
Apr
2011
Posted in Info Portal

Agim Gerguri ne intervisten e javes

Ju informoj qe me 04.05.2011 e merkur nga ora 20:30 ne rubriken ne rubriken per kultur per…

20
Apr
2011
Posted in Info Portal

Muri mbrojtes i Radio Ilirides

Njoftojm gjithe degjuesit e radios se nga sot problemet qe kishim ne te kaluaren me sulme ne…

24
Mar
2011
Posted in Info Portal

Aksion humanitar per Dashnor Berishen

I nderuar stafi i Radio Zeri Ilirides  desha ne rradhen e pare tju falenderoj perkete dritarete mrekullushme…

19
Mar
2011
Posted in Intervista

Intervista e javes ne radio zerin e Ilirides

Ju informoj qe me 26.03.2011 e shtune nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

15
Mar
2011
Posted in Intervista

Intervista e javes ne radio me Hasbie Mala

Ju informoj qe me 22.03.2011 e Marte  nga ora 20.30 ne interviste speciale kemi te ftuar nena…