Tag: hite

11
Jul
2011
Posted in Vip

Arta Bajrami – një këngë për vajzën e saj

Arta Bajrami rikthehet në skenën e muzikës me albumin e saj më të ri, i cili do…

05
May
2011
Posted in Vip

Ermali dhe Nora xhirojnë klipin e këngës së tyre

Këngëtarja Nora Istrefi së bashku me këngëtarin Ermal Fejzullahu janë duke u përgatitur për realizimin e klipit…

27
Apr
2011
Posted in Vip

Skillz lansojnë “1 Milion”

Rep grupi kosovar, Skillz, ka lansuar këngën e re “1 Milion”, që besohet se është pjesë e…

23
Mar
2011
Posted in Vip

Lyrical Son dhe MC Kresha paralajmërojnë mixtape

Reperët kosovarë, Lyrical Son dhe MC Kresha kanë paralajmëruar në mënyrë të jashtëzakonshme me anë të një…

19
Mar
2011
Posted in Intervista

Intervista e javes ne radio zerin e Ilirides

Ju informoj qe me 26.03.2011 e shtune nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

04
Feb
2011
Posted in Vip

Blero vjen me këngën “Rock City”

Blero ka realizuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me grupin“Freax” nga Zvicra, të cilën…

29
Jan
2011
Posted in Vip

Rovena Stefes i vjedhin shtepine

Pak kohë që Rovena Stefa së bashku me të motrën Elisa, kanë blerë edhe një apartament në…

16
Dec
2010
Posted in Vip

Koncert humanitar për familjet e varfra

Të premten, më 17 dhjetor, në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë në Prishtinë, do të…

01
Dec
2010
Posted in Vip

Teuta Kurti së shpejti me baladë

Këngëtarja Teuta Kurti, e cila së fundmi është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike”, me këngën “Mos pi…