Tag: e

25
Jul
2011
Posted in Shëndetsi

Femrat e gjata sëmuren më shpesh nga kanceri

Sipas të dhënave më të reja të studimeve pranë Universitetit të Oxfordit, femrat me gjatësi më të…

13
Jul
2011
Posted in Vip

Blero premton këngë të reja gjatë gushtit

Blero është zotuar se do të sjellë këngë të reja gjatë muajit gusht.Këngëtari kosovar, i cili së…

08
Jul
2011
Posted in Vip

Vesën e quajnë “lopë”

Këngëtarja kosovare Vesa Luma është fyer nga Besfort Hasanaj, njeriu që poston vazhdimisht në YouTube videoklipet dhe…

19
Apr
2011
Posted in Info Portal

FEMRA IKONË E PA THYESHME

FEMRA IKONË E PA THYESHME Me kot nuk thonin se,kur lindëte vajzë,qanin dhe trarët e shtëpisë.E pse…

28
Mar
2011
Posted in Info Portal

Intervista e javes me avokaten Vahide Braha

Ju informoj qe me 30.04.2011 e Shtune   nga ora 20.30 ne intervist speciale kemi te ftuar avokaten…

23
Mar
2011
Posted in Vip

Valbona Halili: Kenga dhe meshkujt e jetes sime

E pëlqyer dhe e kërkuar, me një elegancë të spikatur profesionale, Valbona Halili është një ndër këngëtaret…

11
Mar
2011
Posted in Info Portal

Emisioni Arom Shkodre me aktoret e filmit Falja e gjakut

Ju informoj qe me 17.03.2011 e ejte  nga ora 20.05 ne rubriken Arom Shkodre  per ju kam…

26
Feb
2011
Posted in Vip

Buci fiton “Shpija e Kosovës 2”

Edicioni i dytë i reality show, Shpija e Kosovës, ka për fitues Ylli Dervishin, i njohur ndryshe…

24
Feb
2011
Posted in Intervista

Capital T: Muzikën e dua shumë

Capital T, reperi i cili depërtoi në skenën e muzikës kosovare me këngën e tij “Shoopping”, gjatë…