Tag: video

15
Sep
2011
Posted in Vip

Dafina publikon foto të këngës “My Swag”

Këngëtarja Dafina Zeqiri kohë më parë kishte paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një projekt…

20
Jul
2011
Posted in Vip

Elvana realizon klipin “Me ty”

Fituesja e çmimit kryesor në “Top Fest 8”, Elvana Gjata, ka realizuar edhe klipin e këngës fituese…

12
Jul
2011
Posted in Vip

Rovena Stefa xhiron klip të ri

Përveç angazhimit në lokalin e saj në Durrës, këngëtarja Rovena Stefa së bashku me grupin Bro Band…

08
Jul
2011
Posted in Risi nga portali

Facebook bëhet me Video-chat (Video)

Gjiganti i medias sociale, Facebook ka nisur ta ndjejë frikën nga Google +. Disa ditë pasi që…

07
Mar
2011
Posted in Fun

Vajzat vjedhin xhinse në një butik të Prishtinës(Video)

Në një video të postuar në internet shihet se si do vajza vjedhin në një butik.Vajzat me…

29
Dec
2010
Posted in Vip

Ledri dhe Dafina lansojnë klipin

Është lansuar videoklipi i këngës “Pom Pëlqen”, bashkëpunim ky i Dafina Zeqirit dhe reperit të grupit Skillz,…

11
Dec
2010
Posted in Risi nga portali

YouTube rrit limitin e gjatësisë së videove

Duket se njerëzit e punësuar në Google nuk ndalen së punuari në avancimin e shërbimeve të veta,…

08
Dec
2010
Posted in Vip

Korabi lanson këngën dhe klipin “Vetmia”

Korab Shaqiri ka lansuar baladën më të re të titulluar “Vetmia”, të cilës ia ka bashkangjitur edhe…

01
Dec
2010
Posted in Vip

Teuta Kurti së shpejti me baladë

Këngëtarja Teuta Kurti, e cila së fundmi është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike”, me këngën “Mos pi…