Tag: me

20
Jul
2011
Posted in Shëndetsi

Nuk ka pasoja për fëmijët që flasin më vonë

Një studim australian ka treguar se të folurit e vonshëm nuk ka kurrfarë ndikimi në shëndetin mendor…

20
Jul
2011
Posted in Vip

Elvana realizon klipin “Me ty”

Fituesja e çmimit kryesor në “Top Fest 8”, Elvana Gjata, ka realizuar edhe klipin e këngës fituese…

31
May
2011
Posted in Info Portal

Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit!

Sonte eshte Nata e Madhe e Muajit te Madherishem te Ramazanit, ndersa qe neser fillojme Agjerimin nje…

16
Mar
2011
Posted in Intervista Vip

Sinan Vllasaliu, 30 vjet rrugëtim me këngën

Nuk ka pikë dyshimi që Sinan Vllasaliu di të rrëmbejë me çdo kusht zemrat e adhuruesve, qoftë…

07
Mar
2011
Posted in Vip

Korabi së shpejti me “S’ka me dy lugë”

Korab Shaqiri ka treguar se kënga e tij më e re titullohet “S’ka me dy lugë”, me…

02
Feb
2011
Posted in Shëndetsi

Kujdes me pijet energjike

Shkencëtarët këshillojnë të alarmuar që problemi më tepër qëndron te sasia, të mos teprohet me të dhe…

01
Feb
2011
Posted in Vip

Fansat e Vesës duan duet me Dafina Zeqirin

Në përgatitje të albumit të ri, Vesa Luma i kërkon ndihmë fansave për t’i sugjeruar një emër…

02
Jan
2011
Posted in Intervista

DAFINA: “Pom pëlqen”

Dafina Zeqiri është nga të rrallat artiste shqiptare që ndan dy jetë – atë të skenës, e…

21
Dec
2010
Posted in Vip

Vesa me këngë të re në vitin e ri

Vesa Luma thotë se ajo është përplot angazhime gjatë këtij fundviti, ndërsa së shpejti do të sjellë…