Tag: radioilirida.it

22
Jan
2022
Posted in Risi nga portali

Intervista Javës

Ju informoj që datë 29.01.2022Ora 21.00 mysafire do të jet Lirona Zuka Përfaqsuese e Këshillit Kombëtar Shqiptar…

05
Jan
2012
Posted in Info Portal

Pasi u larguan nga banesa, vazhdojnë të enden rrugëve

Të gjendur në një situatë të palakmueshme dhe të vështirë, pa mbështetja nga askush, familja e dëshmorit…

26
Dec
2011
Posted in Info Portal

SHOQATA “SHQIPONJA”

Shprehim dëshiren që të përshendesim të gjithë bashkatdhetarët kudo që janë duke ju uruar festat e fundvitit,gjithë…

08
Dec
2011
Posted in Risi nga portali

Windows 8 beta konfirmohet per shkurt 2012

Më herët ishte thënë se Microsoft është duke u bërë gati për lancimin e versionit publik beta…

08
Dec
2011
Posted in Shëndetsi

Bronkiti kronik, simptomat dhe moshat e prekura

Grupmoshat më të prekura nga bronkiti kronik janë të moshuarit dhe fëmijët. Personat që pinë duhan ose…

04
Nov
2011
Posted in Info Portal

Radio per te gjith moshat

Radio Zeri i Ilirides startoi per here te pare me 11.o7.2010 nga ora 19.00 vetem ne program…

01
Nov
2011
Posted in Risi nga portali

Apple me MacBook te holle, 15 inch

Kohëve të fundit, Apple e ka freskuar linjën e saj të laptopëve MacBook Pro, duke shtuar procesor…

01
Nov
2011
Posted in Shëndetsi

Te moshuarve, ilacet nuk ua sjellin gjumin

Të moshuarit duhet ta dinë, se ilaçet që u ka përshkruar mjeku për të fjetur nuk janë…

01
Nov
2011
Posted in Risi nga portali

TURQIA KERKON FEDERATE BALLKANIKE

Një Ballkani i bashkuar në Federatë do të ishte një bllok i fuqishëm prej 55 milion njerëzish…