Tag: adelina

11
Jul
2011
Posted in Vip

Adelina: U shpalla më “hot” pa qenë askund

Adelina Ismajli, e cila prej disa kohësh i është futur seriozisht punës për të depërtuar me sukses…

21
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashke nje CD

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u…

01
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina performon para publikut zviceran

Adelina Ismaili, e cila tashmë një kohë të gjatë është duke punuar që të depërtojë në skenën…

08
Feb
2011
Posted in Vip

Zanfina: Adelina do të hyjë në tregun muzikor evropian

Këngëtarja Zanfina Ismaili, ka treguar se ajo është e bindur që motra e saj Adelina Ismaili me…

22
Jan
2011
Posted in Risi nga portali

Adelina lanson remixin me Dj Mr.Pink

Remixi i shumëpritur i këngëtares kosovare Adelina Ismajli dhe DJ-it zvicëran Mr.Pink, “Tribald”, tashmë është lansuar.Kjo është…

16
Dec
2010
Posted in Vip

Koncert humanitar për familjet e varfra

Të premten, më 17 dhjetor, në Sallën e Kuqe të Pallatit të Rinisë në Prishtinë, do të…

15
Dec
2010
Posted in Vip

Adelina feston ditëlindjen e 31-të

Këngëtarja e njohur kosovare Adelina Ismajli dje (14 dhjetor) ka festuar ditëlindjen e 31-të të saj.Ajo kishte…

02
Dec
2010
Posted in Vip

Adelina në bashkëpunim me MR. P!NK

Adelina Ismaili, e cila tash e dy vite është larguar nga Kosova, është në prag të realizmit…

25
Nov
2010
Posted in Vip

Adelina Thaçi fejohet të shtunën

Këngëtarja Adelina Thaçi, e cila vetëm ditë më parë zbuloi se është e dashuruar, ka bërë të…