Tag: keng

11
Nov
2012
Posted in Info Portal

Gezuar 100 Vjetorin Nene Shqipri

24
Apr
2011
Posted in Vip

Shaqir Cërvadiku,këngë për bashkëshortën që i vdiq(video)

Këngëtari Shaqir Cërvadiku edhe njëher u dëshmua se është këngëtar i madh .Për 30 vite me rradhë,…

23
Feb
2011
Posted in Vip

Dafina së shpejti me këngë të reja

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur në krijimet e reja muzikore. Këngëtarja kosovare gjatë një interviste për…

11
Feb
2011
Posted in Vip

Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe CapitalT

Real 1 ka zbuluar se kënga e radhës e tij dhe DJ Blunt do të jetë një…

21
Dec
2010
Posted in Vip

Vesa me këngë të re në vitin e ri

Vesa Luma thotë se ajo është përplot angazhime gjatë këtij fundviti, ndërsa së shpejti do të sjellë…

20
Dec
2010
Posted in Vip

Troja me këngë të reja pas Vitit të Ri

Rok grupi kosovar “Troja” është duke punuar në këngë të reja të cilat do të lansohen vetëm…

11
Dec
2010
Posted in Vip

Ledri dhe Geti, këngë për Ramushin

Reperët e njohur kosovarë, të cilët i takojnë studios “Baba Records”, Ledri Vula dhe Getoar Selimi, pritet…

07
Dec
2010
Posted in Vip

Zanfina së shpejti me këngë ´prekëse´

Zanfina Ismajli ka thënë se ajo së shpejti do të vijë me një këngë të re e…

02
Dec
2010
Posted in Vip

Adelina në bashkëpunim me MR. P!NK

Adelina Ismaili, e cila tash e dy vite është larguar nga Kosova, është në prag të realizmit…