Tag: premier

28
Jul
2011
Posted in Vip

Kënga e Skillz dhe Tingullit të 3nt rrjedh në internet

Kënga e shumë pritur e grupit Skillz në bashkëpunim me hip-hop grupin Tingulli i 3nt, “High”, ka…

20
Jul
2011
Posted in Vip

Alban Skënderaj së shpejti me album të ri

Këngëtari nga Shqipëria, Alban Skënderaj, këto ditë është shumë i angazhuar duke i prezantuar nëpër koncerte të…

13
Jul
2011
Posted in Vip

Blero premton këngë të reja gjatë gushtit

Blero është zotuar se do të sjellë këngë të reja gjatë muajit gusht.Këngëtari kosovar, i cili së…

11
Jul
2011
Posted in Vip

Arta Bajrami – një këngë për vajzën e saj

Arta Bajrami rikthehet në skenën e muzikës me albumin e saj më të ri, i cili do…

05
May
2011
Posted in Vip

Ermali dhe Nora xhirojnë klipin e këngës së tyre

Këngëtarja Nora Istrefi së bashku me këngëtarin Ermal Fejzullahu janë duke u përgatitur për realizimin e klipit…

27
Apr
2011
Posted in Vip

Skillz lansojnë “1 Milion”

Rep grupi kosovar, Skillz, ka lansuar këngën e re “1 Milion”, që besohet se është pjesë e…

20
Mar
2011
Posted in Vip

Masa të larta të sigurisë në spitalin e Tatlises

I qëlluar nga tri plumba të kallashnikovit, këngëtari legjendar turk i cili aktualisht po qëndron në spital…

19
Mar
2011
Posted in Intervista

Intervista e javes ne radio zerin e Ilirides

Ju informoj qe me 26.03.2011 e shtune nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

11
Mar
2011
Posted in Vip

Albumi i ri i Dafinës vjen këtë verë

Dafina Zeqiri është shumë e angazhuar gjatë këtij muaji me koncerte, obligime familjare, teksa punon edhe në…