Tag: risi

01
Apr
2011
Posted in Vip

Sonte fillon “VIP Shpija 2”

Tashmë janë bërë të ditur pjesëmarrësit e realit-shout “Vip Shpija 2” që do të fillojë sonte.Dymbëdhjetë pjesëmarrësit,…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Dafina Zeqiri: Baladat i ndjej më shumë

Karrierën e saj muzikore e pati nisur me baladë, për të vazhduar më pas eksperimentimin me zhanre…

20
Mar
2011
Posted in Vip

Masa të larta të sigurisë në spitalin e Tatlises

I qëlluar nga tri plumba të kallashnikovit, këngëtari legjendar turk i cili aktualisht po qëndron në spital…

12
Mar
2011
Posted in Vip

Soni Malaj, jetë të re me Mirkon në Spanjë

Ndonëse prej një viti u mungon skenave të festivaleve e spektakleve muzikore, këngët e saj vijojnë të…

01
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina performon para publikut zviceran

Adelina Ismaili, e cila tashmë një kohë të gjatë është duke punuar që të depërtojë në skenën…

11
Feb
2011
Posted in Vip

Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe CapitalT

Real 1 ka zbuluar se kënga e radhës e tij dhe DJ Blunt do të jetë një…

29
Jan
2011
Posted in Vip

Rovena Stefes i vjedhin shtepine

Pak kohë që Rovena Stefa së bashku me të motrën Elisa, kanë blerë edhe një apartament në…

11
Jan
2011
Posted in Vip

Ermali së shpejti duet me Nora Istrefin

Ermal Fejzullahu ka bërë të ditur të dielën në emisionin “Relax” të RTV 21 se ai do…

30
Nov
2010
Posted in Vip

Tuna: Martesa nuk më ka sjellë ndryshime

Altuna Sejdiu – Tuna, gjatë një prononcimi thotë se martesa nuk i ka sjellë asnjë ndryshim ‘drastik’…