Tag: 2010

11
Feb
2011
Posted in Vip

Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe CapitalT

Real 1 ka zbuluar se kënga e radhës e tij dhe DJ Blunt do të jetë një…

07
Jan
2011
Posted in Vip

Jakup Krasniqi: Stupcat ma ngritin vlerën

Stupcat duket se kanë fansa edhe në mesin e politikanëve, madje aktorët janë të pëlqyer edhe nga…

10
Dec
2010
Posted in Risi nga portali

Më të kërkuarat në Google për 2010

Gjiganti i kërkimit në internet, motori i kërkimit Google ka vëzhguar dhe kontrolluar me miliarda terme, fjalë…

01
Dec
2010
Posted in Vip

Teuta Kurti së shpejti me baladë

Këngëtarja Teuta Kurti, e cila së fundmi është paraqitur në festivalin “Kënga Magjike”, me këngën “Mos pi…

01
Dec
2010
Posted in Fun

Dështimet më të mëdha të 2010!

Nganjëherë vërtet është vështirë ta kuptojmë se si kemi arritur deri në këtë stad të zhvillimit si…

25
Nov
2010
Posted in Risi nga portali

Chrome OS megjithatë këtë vit

Sistemi operativ i Google për kompjuterë netbook megjithatë do të mund të arrinte në treg deri në…

22
Nov
2010
Posted in Vip

Noizy do të zhvendoset në Amerikë?

Këngëtari Noizy, pas performancës në “Kënga Magjike” me këngën “My lady”, do të niset drejt Shteteve të…

22
Nov
2010
Posted in Vip

Dafina feat. Ledri, zbulohet demo

Pikërisht në kohën kur po xhirohet videoklipi i duetit “Pom Pëlqen” i Dafina Zeqirit dhe Ledrit, në…

18
Nov
2010
Posted in Vip

Dafina: “Po m’pëlqen” – një klip ‘crazy’

Dafina Zeqiri nuk dëshiron të pushojë as në ditët e ftohta. Këngëtarja kosovare sapo ka filluar xhirimet…