Tag: facebook

22
Jan
2022
Posted in Risi nga portali

Intervista Javës

Ju informoj që datë 29.01.2022Ora 21.00 mysafire do të jet Lirona Zuka Përfaqsuese e Këshillit Kombëtar Shqiptar…

02
Aug
2011
Posted in Info Portal

Degjo radion ne Facebook

Njoftojm gjithe degjuesit e radio Zerit te Ilirides se tani radio degjohet edhe nga rrjeti social facebook…

23
Jul
2011
Posted in Risi nga portali

Mbi 50% e prinderve, pergjojne femijet ne Facebook

Një tjetër sondazh ka përforcuar tezën se prindërit kërkojnë çdo lloj mënyre për të kontrolluar fëmijët e…

08
Jul
2011
Posted in Risi nga portali

Facebook bëhet me Video-chat (Video)

Gjiganti i medias sociale, Facebook ka nisur ta ndjejë frikën nga Google +. Disa ditë pasi që…

08
Jul
2011
Posted in Risi nga portali

Facebook tani vlen 87 miliardë dollarë

Facebook e ka ruajtur vlerën e saj prej 87 miliardë dollarëve, bazuar në rezultatin e ankandit të…

07
Jun
2011
Posted in Risi nga portali

Franca ndalon reklamimin e Facebook dhe Twitter

Franca ka njoftuar se do ta ndalojë reklamimin e rrjeteve sociale si Facebook dhe Twitter në të…

21
May
2011
Posted in Kuriozitete

Kur “FaceBook” te zgjon nga gjumi

Lamtumirë mëngjesit familjar. Sot, në Amerikë, prindërit dhe fëmijët zgjohen me një refleks të ri. Sapo hapin…

05
May
2011
Posted in Risi nga portali

Google dhe Facebook në garë për Skype

Sipas raporteve të fundit, thuhet se gjigantët e internetit, Google dhe Facebook janë në garë për ta…

27
Apr
2011
Posted in Risi nga portali

Facebook me 9,400 punëtorë deri në 2017

Facebook dëshiron që ta trefishojë stafin e saj brenda gjashtë viteve. Ky konstatim vjen pas publikimit të…