Tag: ismajli

11
Jul
2011
Posted in Vip

Adelina: U shpalla më “hot” pa qenë askund

Adelina Ismajli, e cila prej disa kohësh i është futur seriozisht punës për të depërtuar me sukses…

07
Jun
2011
Posted in Vip

Ku i shpenzon paratë Genta?

Genta Ismajli ka zbuluar se ajo më së shumti shpenzon gjatë stinës së verës edhe atë në…

04
May
2011
Posted in Vip

Genta mohon lidhjen me Noizyn

Edhe pse mediat shqiptare kanë raportuar për një lidhje dashurie midis saj dhe reperit nga Shqipëria Noizy,…

21
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashke nje CD

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u…

01
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina performon para publikut zviceran

Adelina Ismaili, e cila tashmë një kohë të gjatë është duke punuar që të depërtojë në skenën…

08
Feb
2011
Posted in Vip

Zanfina: Adelina do të hyjë në tregun muzikor evropian

Këngëtarja Zanfina Ismaili, ka treguar se ajo është e bindur që motra e saj Adelina Ismaili me…

03
Feb
2011
Posted in Info Portal

Shkumbin Ismaili ne intervisten e javes me 18 shkurt

Ju informoj qe me 18.02.2011 e premte nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

25
Jan
2011
Posted in Vip

Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?

Gjatë natës finale të “Miss Universe Kosova”, përveç sfilimit të bukurosheve pjesëmarrëse, në skenë duhej të paraqiteshin…

22
Jan
2011
Posted in Risi nga portali

Adelina lanson remixin me Dj Mr.Pink

Remixi i shumëpritur i këngëtares kosovare Adelina Ismajli dhe DJ-it zvicëran Mr.Pink, “Tribald”, tashmë është lansuar.Kjo është…