Tag: info

30
Jan
2012
Posted in Risi nga portali

NJE DRITE PER SHQIPERIN-DRITA E KOMBIT

NJE DRITE PER SHQIPERIN-DRITA E KOMBIT PERSHENDETJE MOTRA DHE VELLEZER SHQIPTAR,LE TE JET NJE URIM PER TE GJITH…

01
Nov
2011
Posted in Risi nga portali

TURQIA KERKON FEDERATE BALLKANIKE

Një Ballkani i bashkuar në Federatë do të ishte një bllok i fuqishëm prej 55 milion njerëzish…

25
Jul
2011
Posted in Shëndetsi

Femrat e gjata sëmuren më shpesh nga kanceri

Sipas të dhënave më të reja të studimeve pranë Universitetit të Oxfordit, femrat me gjatësi më të…

07
Jun
2011
Posted in Vip

Ku i shpenzon paratë Genta?

Genta Ismajli ka zbuluar se ajo më së shumti shpenzon gjatë stinës së verës edhe atë në…

02
Jun
2011
Posted in Info Portal

Me Respekt nga Stafi yne

Te dashur miqe, degjues, partner, koleg, bashkpuntor  te Radio Zeri Ilirides nese keni problem me radio per…

01
Apr
2011
Posted in Info Portal

Përkujtim kushtuar atdhetarit nga Dibra “Jonuz Majtara”

Përkujtim kushtuar atdhetarit nga Dibra “Jonuz Majtara” Titulli: -Pershendetje nga AustraliaI nderuari Zoteri Ibrahim, Fillimisht ju pershendesim dhe…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Sonte fillon “VIP Shpija 2”

Tashmë janë bërë të ditur pjesëmarrësit e realit-shout “Vip Shpija 2” që do të fillojë sonte.Dymbëdhjetë pjesëmarrësit,…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Dafina Zeqiri: Baladat i ndjej më shumë

Karrierën e saj muzikore e pati nisur me baladë, për të vazhduar më pas eksperimentimin me zhanre…

16
Mar
2011
Posted in Intervista Vip

Sinan Vllasaliu, 30 vjet rrugëtim me këngën

Nuk ka pikë dyshimi që Sinan Vllasaliu di të rrëmbejë me çdo kusht zemrat e adhuruesve, qoftë…