Tag: radioilirida

28
Jul
2011
Posted in Vip

Kënga e Skillz dhe Tingullit të 3nt rrjedh në internet

Kënga e shumë pritur e grupit Skillz në bashkëpunim me hip-hop grupin Tingulli i 3nt, “High”, ka…

20
Jul
2011
Posted in Vip

Alban Skënderaj së shpejti me album të ri

Këngëtari nga Shqipëria, Alban Skënderaj, këto ditë është shumë i angazhuar duke i prezantuar nëpër koncerte të…

05
Jun
2011
Posted in Lifestyle

Pastroni shtëpinë me uthull dhe sodë bikarboni

Që ta mbani shtëpinë tuaj të pastër, ju  shpesh përdorni detergjente të shtrenjta që njëkohësisht mund të…

31
May
2011
Posted in Info Portal

Me fat Muaji i Bekuar i Ramazanit!

Sonte eshte Nata e Madhe e Muajit te Madherishem te Ramazanit, ndersa qe neser fillojme Agjerimin nje…

09
May
2011
Posted in Vip

Evi Reci behet modele

Evi Reçi, këngëtarja e talentuar që aktualisht ndjek studimet për gazetari në shtetin fqinj, Itali, ka riprovuar…

09
May
2011
Posted in Shëndetsi

Burrat harrojnë më shpejtë sesa gratë

Një studim i ri i kryer nga shkencëtarë në klinikën Mayo të Klevelandit tregon se burrat harrojnë…

14
Apr
2011
Posted in Info Portal

Preç Zoga: Ja të fshehtat që i zbuloj në poezitë e mia

Poeti: “Kërkoj të matem me standardet që i kanë krijuar nëpër shekuj e dekada paraardhësit tanë. Preç…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Dafina Zeqiri: Baladat i ndjej më shumë

Karrierën e saj muzikore e pati nisur me baladë, për të vazhduar më pas eksperimentimin me zhanre…

04
Mar
2011
Posted in Vip

Dafina: Po punoj në albumin e ri

Pop ylli kosovar, Dafina Zeqiri, nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi së fundmi ka konfirmuar se…