Tag: informacione

22
Jan
2022
Posted in Risi nga portali

Intervista Javës

Ju informoj që datë 29.01.2022Ora 21.00 mysafire do të jet Lirona Zuka Përfaqsuese e Këshillit Kombëtar Shqiptar…

25
Jul
2011
Posted in Shëndetsi

Femrat e gjata sëmuren më shpesh nga kanceri

Sipas të dhënave më të reja të studimeve pranë Universitetit të Oxfordit, femrat me gjatësi më të…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Dafina Zeqiri: Baladat i ndjej më shumë

Karrierën e saj muzikore e pati nisur me baladë, për të vazhduar më pas eksperimentimin me zhanre…

21
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashke nje CD

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u…

20
Mar
2011
Posted in Vip

Masa të larta të sigurisë në spitalin e Tatlises

I qëlluar nga tri plumba të kallashnikovit, këngëtari legjendar turk i cili aktualisht po qëndron në spital…

13
Mar
2011
Posted in Vip

Noizy dhe Ciljeta, nje histori gangsteresh “roze”

Një subjekt filmi për 3 minuta. Është historia e dy të rinjve problematikë që konsiderohen si gangsterët…

12
Mar
2011
Posted in Vip

Soni Malaj, jetë të re me Mirkon në Spanjë

Ndonëse prej një viti u mungon skenave të festivaleve e spektakleve muzikore, këngët e saj vijojnë të…

01
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina performon para publikut zviceran

Adelina Ismaili, e cila tashmë një kohë të gjatë është duke punuar që të depërtojë në skenën…

11
Feb
2011
Posted in Intervista

MIRANDA HASHANI: Kjo jam unë…

Për disa vjet me radhë Miranda Hashani është bërë padiskutim një emër i pandarë nga skena muzikore,…