Tag: te

20
Mar
2011
Posted in Lifestyle

Si të humbni deri në tre kilogram për dy ditë

Nëse i përcillni rregullat që janë të shkruara më poshtë mund të humbni dy deri tri kile….

23
Feb
2011
Posted in Vip

Dafina së shpejti me këngë të reja

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur në krijimet e reja muzikore. Këngëtarja kosovare gjatë një interviste për…

29
Jan
2011
Posted in Vip

Behgjet Pacolli bëhet baba për herë të pestë

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re (AKR) Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.Biznesmeni…

21
Dec
2010
Posted in Vip

Vesa me këngë të re në vitin e ri

Vesa Luma thotë se ajo është përplot angazhime gjatë këtij fundviti, ndërsa së shpejti do të sjellë…

20
Dec
2010
Posted in Vip

Troja me këngë të reja pas Vitit të Ri

Rok grupi kosovar “Troja” është duke punuar në këngë të reja të cilat do të lansohen vetëm…

20
Dec
2010
Posted in Risi nga portali

50 fjalëkalimet më të zakonshme në internet

Njerëzit shumë shpesh ankohen se kanë rënë viktima të hakerëve në internet.Mirëpo, e vërteta dhe pjesa më…

17
Dec
2010
Posted in Lifestyle

Mosha kur fëmijët mund të shohin TV

Ndodh shpesh që një i porsalindur të shohë Tv në mënyrë indirekte. Përpara se ai të flasë,…

10
Dec
2010
Posted in Risi nga portali

Më të kërkuarat në Google për 2010

Gjiganti i kërkimit në internet, motori i kërkimit Google ka vëzhguar dhe kontrolluar me miliarda terme, fjalë…

10
Dec
2010
Posted in Ekonomi

Shqipëri: Rriten çmimet në prag të festave

Produktet bazë të konsumit kanë pësuar sërish rritje në muajin nëntor, ndërsa tendenca për shtrenjtim të mëtejshëm…