Tag: shqiperia

13
Mar
2011
Posted in Vip

Noizy dhe Ciljeta, nje histori gangsteresh “roze”

Një subjekt filmi për 3 minuta. Është historia e dy të rinjve problematikë që konsiderohen si gangsterët…

12
Mar
2011
Posted in Vip

Elvana Gjata me provokuese se kurre

Kështu fitohet leku mesa duket! Me siguri kështu do të komentoni, pasi të keni parë fotot e…

03
Feb
2011
Posted in Vip

Eneda Tarifa, prezantuesja e re e “Portokalli”

Këngëtarja e njohur është surpriza e parë e “Portokallisë”. Sezoni i ri nis javën e parë të…

29
Jan
2011
Posted in Vip

Rovena Stefes i vjedhin shtepine

Pak kohë që Rovena Stefa së bashku me të motrën Elisa, kanë blerë edhe një apartament në…

24
Jan
2011
Posted in Risi nga portali

Kengetari Xheki ne intervisten e javes me 11 shkurt

Ju informoje qe me 11.02.2011 e premte nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

15
Jan
2011
Posted in Risi nga portali

Numri i përdoruesve të internetit në Kosovë dhe Shqipëri po rritet

Në bazë të raportit të publikuar nga Miniwatts Marketing Group me bazë në Internet World Stats, del…

11
Jan
2011
Posted in Ekonomi

Fillon zyrtarisht 3G

Vodafone realizon video-thirrjen e parë zyrtare midis kryeministrit Sali Berisha dhe drejtorit të Përgjithshëm të Vodafone Albania,…

26
Dec
2010
Posted in Fun

Koshi magjik

Basketbollisti Kamil Gawrzydek ka shënuar një kosh të pabesueshëm, me ndihmën e një topi “pishmanli”.Pas përgatitjes së…

04
Dec
2010
Posted in Vip

Albëria: Jam shumë e dhënë pas familjes

Albërie Hadërgjonaj gjatë një intervistë për mediat shqiptare, ka treguar se kohën e lirë i pëlqen ta…