Tag: show

04
Apr
2011
Posted in Vip

Qetsori u shpall ‘luftë’ banorëve

Njëri nga konkurrentët në “VIP Shpija”, Qetsor Ferunaj, që para se të hyjë në këtë reality-shou ka…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Sonte fillon “VIP Shpija 2”

Tashmë janë bërë të ditur pjesëmarrësit e realit-shout “Vip Shpija 2” që do të fillojë sonte.Dymbëdhjetë pjesëmarrësit,…

14
Mar
2011
Posted in Vip

Mariza, Zajmina dhe Ingridi në ‘VIP Shpija 2”

Tashmë është bërë e ditur që edicioni i dytë i reality-shout ‘VIP Shpija’ do të startojë me…

26
Feb
2011
Posted in Vip

Rovena në VIP Shpija 2

Së shpejti pritet të organizohet sërish edicioni i dytë i reality shout ‘VIP Shpija 2’. Në mesin…

26
Feb
2011
Posted in Vip

Buci fiton “Shpija e Kosovës 2”

Edicioni i dytë i reality show, Shpija e Kosovës, ka për fitues Ylli Dervishin, i njohur ndryshe…

03
Feb
2011
Posted in Vip

Eneda Tarifa, prezantuesja e re e “Portokalli”

Këngëtarja e njohur është surpriza e parë e “Portokallisë”. Sezoni i ri nis javën e parë të…

16
Jan
2011
Posted in Vip

Big Brother, edhe një banor nga Kosova

Edicioni i katërt i reality show Big Brother Albania vetëm sa është duke u nxehur më shumë,…

02
Jan
2011
Posted in Vip

Largohen katër banorë nga Big Brother

Imelda, Fatjona, Vladimiri dhe Olgeri janë të laguarit e parë të edicionit të katërt të reality shou…

26
Dec
2010
Posted in Vip

Fillon Big Brother 4, vetëm një kosovare

Ka filluar edicioni i katërt i Big Brother Albania 4 të shtunën mbrëma në një spektakël fantastik…