Tag: vip

22
Jan
2022
Posted in Risi nga portali

Intervista Javës

Ju informoj që datë 29.01.2022Ora 21.00 mysafire do të jet Lirona Zuka Përfaqsuese e Këshillit Kombëtar Shqiptar…

07
Jun
2011
Posted in Vip

Ku i shpenzon paratë Genta?

Genta Ismajli ka zbuluar se ajo më së shumti shpenzon gjatë stinës së verës edhe atë në…

01
Jun
2011
Posted in Vip

Bleona Qereti: Jeta ime ne tapetin e kuq

Jetesa e saj ka ndryshuar kryekëput gjatë viteve të fundit…Që pas largimit nga Shqipëria, për këngëtaren e…

11
Apr
2011
Posted in Vip

Fjalosen Qetsori dhe Xuxi

Përveç debateve e argëtimeve, në “ VIP Shpija 2” nuk janë duke munguar as fjalosjet. Dy konkurrentët…

04
Apr
2011
Posted in Vip

Qetsori u shpall ‘luftë’ banorëve

Njëri nga konkurrentët në “VIP Shpija”, Qetsor Ferunaj, që para se të hyjë në këtë reality-shou ka…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Dafina Zeqiri: Baladat i ndjej më shumë

Karrierën e saj muzikore e pati nisur me baladë, për të vazhduar më pas eksperimentimin me zhanre…

21
Mar
2011
Posted in Vip

Adelina Ismajli dhe Lady Gaga, bashke nje CD

Këngëtarja më e suksesshme kosovare, Adelina Ismajli ka vendosur që të kurorëzojë sukseset e saja. Siç u…

20
Mar
2011
Posted in Vip

Masa të larta të sigurisë në spitalin e Tatlises

I qëlluar nga tri plumba të kallashnikovit, këngëtari legjendar turk i cili aktualisht po qëndron në spital…

16
Mar
2011
Posted in Intervista Vip

Sinan Vllasaliu, 30 vjet rrugëtim me këngën

Nuk ka pikë dyshimi që Sinan Vllasaliu di të rrëmbejë me çdo kusht zemrat e adhuruesve, qoftë…