Tag: per

24
Apr
2011
Posted in Vip

Shaqir Cërvadiku,këngë për bashkëshortën që i vdiq(video)

Këngëtari Shaqir Cërvadiku edhe njëher u dëshmua se është këngëtar i madh .Për 30 vite me rradhë,…

01
Apr
2011
Posted in Info Portal

Sqarim i Kryetarit te FDBK-se

Vellezer e motra te idealit kombetar shqiptar! Kete MEMORANDUM te FDBK-se, sot (31 mars 2011) permes postes…

24
Mar
2011
Posted in Info Portal

Aksion humanitar per Dashnor Berishen

I nderuar stafi i Radio Zeri Ilirides  desha ne rradhen e pare tju falenderoj perkete dritarete mrekullushme…

20
Mar
2011
Posted in Lifestyle

Si të humbni deri në tre kilogram për dy ditë

Nëse i përcillni rregullat që janë të shkruara më poshtë mund të humbni dy deri tri kile….

10
Mar
2011
Posted in Info Portal

Informacion per radion

Desha te ju pershendes gjithë miqët dhe dëgjuesit e Radio Zerit te Ilirides. I njoftojë gjithë partitë…

29
Jan
2011
Posted in Intervista

Luani në sulm drejt titullit

Kur kanë mbetur edhe pak javë deri në zhvillimin e ndeshjes së madhe të boksierit të madh…

29
Jan
2011
Posted in Vip

Behgjet Pacolli bëhet baba për herë të pestë

Kryetari i partisë Aleanca Kosova e Re (AKR) Behgjet Pacolli është bërë baba për herë të pestë.Biznesmeni…

11
Dec
2010
Posted in Vip

Ledri dhe Geti, këngë për Ramushin

Reperët e njohur kosovarë, të cilët i takojnë studios “Baba Records”, Ledri Vula dhe Getoar Selimi, pritet…

27
Nov
2010
Posted in Ekonomi

IPKO liron SMS-të ndërkombëtar për 28 nëntor

Telefonia mobile IPKO ka njoftuar se ka një ofertë të veçantë për nder të 28 Nëntorit, ditës…