Tag: new

12
Jul
2011
Posted in Risi nga portali

Google + bën 5 milionë anëtarë!

Rrjeti më i ri social Google +, filloi më 27 qershor të këtij viti, dhe tani për…

23
Mar
2011
Posted in Risi nga portali

Një milion Firefox 4 për tre orë

Pas disa versionesh testuese, versioni final i Firefox 4 më në fund është nxjerrë në dispozicion të…

20
Mar
2011
Posted in Risi nga portali

Me iPhone 5 do të paguani nga telefoni?

Sipas raporteve të fundit të revistës Forbes, thuhet se iPhone 5 do të përfshijë edhe teknologjinë NFC,…

11
Mar
2011
Posted in Vip

Albumi i ri i Dafinës vjen këtë verë

Dafina Zeqiri është shumë e angazhuar gjatë këtij muaji me koncerte, obligime familjare, teksa punon edhe në…

04
Feb
2011
Posted in Vip

Blero vjen me këngën “Rock City”

Blero ka realizuar këngën e tij më të re në bashkëpunim me grupin“Freax” nga Zvicra, të cilën…

11
Jan
2011
Posted in Risi nga portali

Facebook: Të gjithë me profile të reja

Muajin e kaluar ne kemi bërë një përshkrim të detajuar të dizajnit të ri të profileve të…

24
Dec
2010
Posted in Fun

Babadimri çdo ditë pranon deri në 30 mijë letra

Këto ditë një fshat në veri të Finlandës pranon deri në 30 mijë letra në ditë kryesisht…

17
Dec
2010
Posted in Vip

Hiti më i ri në YouTube

Mike Tompkins është “shpresa më e re” e YouTube, që do të thotë se emri i tij…

16
Dec
2010
Posted in Risi nga portali

Facebook Tag identifikon fytyrat e miqve

Së shpejti, Facebook do të lansojë një funksion të ri, i cili do t’i freskojë Facebook Photos,…