Tag: zeri

02
Aug
2011
Posted in Info Portal

Degjo radion ne Facebook

Njoftojm gjithe degjuesit e radio Zerit te Ilirides se tani radio degjohet edhe nga rrjeti social facebook…

25
Jul
2011
Posted in Shëndetsi

Femrat e gjata sëmuren më shpesh nga kanceri

Sipas të dhënave më të reja të studimeve pranë Universitetit të Oxfordit, femrat me gjatësi më të…

20
Apr
2011
Posted in Info Portal

Agim Gerguri ne intervisten e javes

Ju informoj qe me 04.05.2011 e merkur nga ora 20:30 ne rubriken ne rubriken per kultur per…

24
Mar
2011
Posted in Info Portal

Aksion humanitar per Dashnor Berishen

I nderuar stafi i Radio Zeri Ilirides  desha ne rradhen e pare tju falenderoj perkete dritarete mrekullushme…

15
Mar
2011
Posted in Intervista

Intervista e javes ne radio me Hasbie Mala

Ju informoj qe me 22.03.2011 e Marte  nga ora 20.30 ne interviste speciale kemi te ftuar nena…

10
Mar
2011
Posted in Info Portal

Informacion per radion

Desha te ju pershendes gjithë miqët dhe dëgjuesit e Radio Zerit te Ilirides. I njoftojë gjithë partitë…

02
Mar
2011
Posted in Info Portal

Emisioni Arom Shkodre me kengtaren Elsida Sinaj

Ju informoj qe me 10.03.2011 e ejte  nga ora 20.05 ne rubriken Arom Shkodre  per ju kam…

02
Mar
2011
Posted in Intervista

Intervista e javes ne radio zerin e ILIRIDES

Ju informoj qe me 03.03.2011 e ejte  nga ora 20.05 ne rubriken Arom Shkodre  per ju kam…

01
Mar
2011
Posted in Intervista

Redon Makashi ne radio Zerin e ILIRIDES

Ju informoj qe me 25.03.2011 e premte nga ora 19.30 ne rubriken intervista e javes per ju…