Tag: kosova

19
Nov
2011
Posted in Vip

Leonora: Nuk e vodha këngën

Këngëtarja e njohur kosovare Leonora Jakupi mohon të ketë vjedhur këngën e saj të fundit me të…

15
Sep
2011
Posted in Vip

Dafina publikon foto të këngës “My Swag”

Këngëtarja Dafina Zeqiri kohë më parë kishte paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një projekt…

13
Aug
2011
Posted in Ekonomi

Në veri secili mund të kalojë mall në vlerë deri 175 euro

Secilit udhëtar që do të hyjë në Kosovë përmes portave G1 dhe G3, do t’i lejohet sasia…

08
Jul
2011
Posted in Vip

Faleminderit Lloyd Banks!

Ishte kjo edhe po një natë e paharruar nën qiellin e kthjellët të së enjtës mbrëma, ku…

25
Apr
2011
Posted in Vip

Busta Rhymes sonte në Prishtinë

Reperi me famë botërore, Busta Rhymes, sonte do të performojë në një koncert në Prishtinë që do…

12
Mar
2011
Posted in Vip

Elvana Gjata me provokuese se kurre

Kështu fitohet leku mesa duket! Me siguri kështu do të komentoni, pasi të keni parë fotot e…

27
Feb
2011
Posted in Intervista

Kengetarja Ingrit Gjoni ne intervisten e javes

Ju informoj qe me 20.03.2011 e diele nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

26
Feb
2011
Posted in Vip

Rovena në VIP Shpija 2

Së shpejti pritet të organizohet sërish edicioni i dytë i reality shout ‘VIP Shpija 2’. Në mesin…

29
Jan
2011
Posted in Vip

Rovena Stefes i vjedhin shtepine

Pak kohë që Rovena Stefa së bashku me të motrën Elisa, kanë blerë edhe një apartament në…