Tag: big

04
Apr
2011
Posted in Vip

Ermela fiton Big Brother 4

Ermela është shpallur fituese e edicionit të katërt të reality shou, Big Brother Albania, duke mposhtur në…

13
Mar
2011
Posted in Vip

Big Basta,i pari reper ne Dancing with the stars

Në sytë tanë është shfaqur një reper tipik, por shumë shpejt do ta shohim në një pistë…

16
Jan
2011
Posted in Vip

Big Brother, edhe një banor nga Kosova

Edicioni i katërt i reality show Big Brother Albania vetëm sa është duke u nxehur më shumë,…

02
Jan
2011
Posted in Vip

Largohen katër banorë nga Big Brother

Imelda, Fatjona, Vladimiri dhe Olgeri janë të laguarit e parë të edicionit të katërt të reality shou…

26
Dec
2010
Posted in Vip

Fillon Big Brother 4, vetëm një kosovare

Ka filluar edicioni i katërt i Big Brother Albania 4 të shtunën mbrëma në një spektakël fantastik…

14
Dec
2010
Posted in Vip

Tingulli 3nt lanson albumin e ri

Rep grupi kosovar Tingulli 3nt ka lansuar albumin e ri të shumëpritur “Ma I Madhi N’Ven”.Pas spekulimeve…

07
Dec
2010
Posted in Vip

Big Mama: Dëshiroj të jem nënë me shumë fëmijë

Këngëtarja Big Mama, emri i vërtet i së cilës është Besiana Kasami, ka treguar se fëmijët janë…

06
Dec
2010
Posted in Vip

“Big Brother 4” nis në fund të dhjetorit

Nuk duhet të prisni vitin 2011 për të ndjekur reality-shoun më të famshëm të televizioneve shqiptare, “Big…