Tag: ilirida

02
Aug
2011
Posted in Info Portal

Degjo radion ne Facebook

Njoftojm gjithe degjuesit e radio Zerit te Ilirides se tani radio degjohet edhe nga rrjeti social facebook…

20
Apr
2011
Posted in Info Portal

Muri mbrojtes i Radio Ilirides

Njoftojm gjithe degjuesit e radios se nga sot problemet qe kishim ne te kaluaren me sulme ne…

24
Mar
2011
Posted in Info Portal

Aksion humanitar per Dashnor Berishen

I nderuar stafi i Radio Zeri Ilirides  desha ne rradhen e pare tju falenderoj perkete dritarete mrekullushme…

19
Mar
2011
Posted in Intervista

Intervista e javes ne radio zerin e Ilirides

Ju informoj qe me 26.03.2011 e shtune nga ora 20.30 ne rubriken intervista e javes per ju…

20
Feb
2011
Posted in Info Portal

Intervista me aktorin e teatrit Avni Hoti

Ju informoj qe me 02.03.2011 e merkur nga ora 19.35 ne rubriken per kultur per ju kam…

11
Feb
2011
Posted in Vip

Real 1 dhe DJ Blunt bashkëpunim me 2po2 dhe CapitalT

Real 1 ka zbuluar se kënga e radhës e tij dhe DJ Blunt do të jetë një…

11
Jan
2011
Posted in Info Portal

Radio Ilirida feston 1 vjetorin e themelimit

1 vjet më parë pikërisht me datën 11 korrik te vitit 2010 Radio Zëri i Ilirides startojë…

30
Dec
2010
Posted in Info Portal

Mesazh urimi per 2011 nga Ismajl Jashanica

Dëgjues të nderuar vitin që po e lëm pas ishte vit i lindjes së Radio Zërit të…

17
Dec
2010
Posted in Vip

Fillojnë përgatitjet për “Miss Kosova Universe”

Spektakli i bukurisë “Miss Kosova Universe”, i cili ishte planifikuar të mbahej me 25 dhjetor, është shtyre…