Tag: albania

04
Apr
2011
Posted in Vip

Ermela fiton Big Brother 4

Ermela është shpallur fituese e edicionit të katërt të reality shou, Big Brother Albania, duke mposhtur në…

14
Mar
2011
Posted in Vip

Aurela lanson klipin e këngës “Feel The Passion”

Këngëtarja nga Shqipëria, Aurela Gaçe, ka lansuar videoklipin e këngës “Feel The Passion”, me të cilën do…

03
Feb
2011
Posted in Vip

Eneda Tarifa, prezantuesja e re e “Portokalli”

Këngëtarja e njohur është surpriza e parë e “Portokallisë”. Sezoni i ri nis javën e parë të…

16
Jan
2011
Posted in Vip

Big Brother, edhe një banor nga Kosova

Edicioni i katërt i reality show Big Brother Albania vetëm sa është duke u nxehur më shumë,…

12
Jan
2011
Posted in Vip

Noizy të lansojë këngën e re me klip

Reperi shqiptar i cili tashmë ka shtrirë aktivitetin e tij përtej Atlantikut, Noizy, është pak ditë para…

11
Jan
2011
Posted in Ekonomi

Fillon zyrtarisht 3G

Vodafone realizon video-thirrjen e parë zyrtare midis kryeministrit Sali Berisha dhe drejtorit të Përgjithshëm të Vodafone Albania,…

02
Jan
2011
Posted in Vip

Largohen katër banorë nga Big Brother

Imelda, Fatjona, Vladimiri dhe Olgeri janë të laguarit e parë të edicionit të katërt të reality shou…

26
Dec
2010
Posted in Vip

Fillon Big Brother 4, vetëm një kosovare

Ka filluar edicioni i katërt i Big Brother Albania 4 të shtunën mbrëma në një spektakël fantastik…

06
Dec
2010
Posted in Vip

“Big Brother 4” nis në fund të dhjetorit

Nuk duhet të prisni vitin 2011 për të ndjekur reality-shoun më të famshëm të televizioneve shqiptare, “Big…