Tag: zeqiri

15
Sep
2011
Posted in Vip

Dafina publikon foto të këngës “My Swag”

Këngëtarja Dafina Zeqiri kohë më parë kishte paralajmëruar se së shpejti do të vijë me një projekt…

17
Aug
2011
Posted in Vip

Duffy nuk ndalet, falënderon edhe fansat

Dafina Zeqiri, e cila është duke shijuar momentet më të mira të karrierës, ka bërë të ditur…

01
Apr
2011
Posted in Vip

Dafina Zeqiri: Baladat i ndjej më shumë

Karrierën e saj muzikore e pati nisur me baladë, për të vazhduar më pas eksperimentimin me zhanre…

11
Mar
2011
Posted in Vip

Albumi i ri i Dafinës vjen këtë verë

Dafina Zeqiri është shumë e angazhuar gjatë këtij muaji me koncerte, obligime familjare, teksa punon edhe në…

04
Mar
2011
Posted in Vip

Dafina: Po punoj në albumin e ri

Pop ylli kosovar, Dafina Zeqiri, nuk e ka ndërmend të ndalet, pasi së fundmi ka konfirmuar se…

23
Feb
2011
Posted in Vip

Dafina së shpejti me këngë të reja

Dafina Zeqiri nuk ka të ndalur në krijimet e reja muzikore. Këngëtarja kosovare gjatë një interviste për…

25
Jan
2011
Posted in Vip

Genta dhe Dafina kërcënojnë njëra tjetrën?

Gjatë natës finale të “Miss Universe Kosova”, përveç sfilimit të bukurosheve pjesëmarrëse, në skenë duhej të paraqiteshin…

02
Jan
2011
Posted in Intervista

DAFINA: “Pom pëlqen”

Dafina Zeqiri është nga të rrallat artiste shqiptare që ndan dy jetë – atë të skenës, e…

29
Dec
2010
Posted in Vip

Ledri dhe Dafina lansojnë klipin

Është lansuar videoklipi i këngës “Pom Pëlqen”, bashkëpunim ky i Dafina Zeqirit dhe reperit të grupit Skillz,…