Tag: 2011

28
Jul
2011
Posted in Vip

Kënga e Skillz dhe Tingullit të 3nt rrjedh në internet

Kënga e shumë pritur e grupit Skillz në bashkëpunim me hip-hop grupin Tingulli i 3nt, “High”, ka…

13
Jul
2011
Posted in Vip

Blero premton këngë të reja gjatë gushtit

Blero është zotuar se do të sjellë këngë të reja gjatë muajit gusht.Këngëtari kosovar, i cili së…

12
Jul
2011
Posted in Risi nga portali

Google + bën 5 milionë anëtarë!

Rrjeti më i ri social Google +, filloi më 27 qershor të këtij viti, dhe tani për…

11
Jul
2011
Posted in Vip

Arta Bajrami – një këngë për vajzën e saj

Arta Bajrami rikthehet në skenën e muzikës me albumin e saj më të ri, i cili do…

11
Jul
2011
Posted in Vip

Adelina: U shpalla më “hot” pa qenë askund

Adelina Ismajli, e cila prej disa kohësh i është futur seriozisht punës për të depërtuar me sukses…

05
May
2011
Posted in Vip

Ermali dhe Nora xhirojnë klipin e këngës së tyre

Këngëtarja Nora Istrefi së bashku me këngëtarin Ermal Fejzullahu janë duke u përgatitur për realizimin e klipit…

29
Apr
2011
Posted in Risi nga portali

Ekuipazhi i anijes kozmike direkt në YouTube!

Falë YouTube, ekuipazhi i anijes kozmike “Endeavour” do të mund të komunikojnë drejtpërdrejt nga hapësira me mijëra…

27
Apr
2011
Posted in Vip

Leonora Jakupi në përgatitje të albumit të ri

Leonora Jakupi tashmë disa muaj është duke punuar në albumin e saj më të ri të cilin…

27
Apr
2011
Posted in Vip

Skillz lansojnë “1 Milion”

Rep grupi kosovar, Skillz, ka lansuar këngën e re “1 Milion”, që besohet se është pjesë e…