Ermali dhe Nora xhirojnë klipin e këngës së tyre

Këngëtarja Nora Istrefi së bashku me këngëtarin Ermal Fejzullahu janë duke u përgatitur për realizimin e klipit të këngës së tyre, shkruajnë mediat kosovare.Kënga është bërë nga Zzap dhe Chriss, me tekst të Dastid Latifi, ndërsa klipi po realizohet nga produksioni “Entermedia”.Ky është bashkëpunimi i tyre i parë dhe është bërë e ditur se kënga është e zhanrit “R.n.B” dhe “Hip-Hop”.