Rovena në VIP Shpija 2

Së shpejti pritet të organizohet sërish edicioni i dytë i reality shout ‘VIP Shpija 2’. Në mesin e konkurrentëve pritet të jetë këngëtarja nga Shqipëria, Rovena Stefa.Këtë lajm ka konfirmuar edhe vetë këngëtarja në mbrëmjen e djeshme të finales “Shpija2”. Emra tjerë të konkurrentëve të tjerë për ediconin e dytë “VIP Shpia2” ende nuk janë publikuar.Në edicionin e parë të “VIP Shpia”, fitues ishin grupi i humorit ‘Stupcat’, dhe këngëtari nga Maqedonia Bertan Asllani.

Author: admin