Show Program me RADIO ZERI ILIRIDES Gezuar 2013

Foto per vitin e Ri

Ju njoftojë që me datën 31-12-2012 duke filluar nga ora 19:00 Radio zëri i Ilirides për ju do të sjellë emision special një natë që do të mbahet mend,këtë e bën Radio Zëri i Ilirides një radio profesionale,familjare dhe një radio mbarë shqiptare ku për ju kemi të ftuar një numër të madh të mysafirëve që ju i kërkoni,prandaj mos harroni të na dëgjoni,stafi realizues ju uron që 2013 të jetë një vitë me plotë shëndet për ju dhe të realizohen dëshirat e juaja dhe i falimderojmë të gjithë miqët dhe dëgjuesit e Radio zerit të Ilirides që na keni përkrahur në gjithë projektet tona dhe ne ju premtojmë që radio jonë do të jetë në çdo sekond me ju.Me ne me afer vendlindjes.Gëzuar 2013 me Radio Zërin e Ilirides