Vajzat vjedhin xhinse në një butik të Prishtinës(Video)

Në një video të postuar në internet shihet se si do vajza vjedhin në një butik.Vajzat me inicialet M. H, K. Z., A. G., D. N., dhe P. L,, janë protagonistet kryesore të një vjedhje që ka ndodhur këto ditë në një butik të Prishtinës.Brenda tre minutave ato kanë vjedhur tri palë xhinse.Kliko ketu per te shikuar videon