Irva Stefa si Marilyn Monroe

Motra e vogel e kengetares se mirenjohur Rovena Stefa tregon se eshte frymezuar nga stili i viteve 50-te te ikonave te bukurise femerore ne setin e saj me te fundit fotografik. Ky eshte nje nder setet fotografike qe ajo i ka realizuar ne fund te veres 2013. Nen qiellin blu e mbeshtetur nga nje pamje e Tiranes Irva te sjell nder mend pikerisht ate trend te cilin ajo pranon se do ngeli gjithnje si nje nga stilet me klasik te feminitetit. Kjo eshte nje kohe kur pritet edhe lancimi i videos se saj te re, prezantuese te albumit te saj te pare. Qe nga debutimi i saj me videot “Tregom” dhe “Rock this party”, Irva i eshte dedikuar muzikes se lehte live nga e cila ajo ndihet shume e kenaqur.

1469808_638733472832679_1428492579_n