Skillz lansojnë “1 Milion”

Rep grupi kosovar, Skillz, ka lansuar këngën e re “1 Milion”, që besohet se është pjesë e albumit të ri.Kënga që ka për producentë Leeyou dhe Danceey, e cila pak ditë më parë kishte rrjedhur si demo, tani mund të dëgjohet në versionin e plotë në internet.Ende nuk dihet sakt nëse kënga është lansuar nga vetë grupi Skillz, apo ka rrjedhur në internet, pasi ende nuk dihet as titulli i albumit të ri. Lideri i grupit Ledri kishte thënë më parë për Telegrafin se do të përfshihen një numër bashkëpunimesh me yje të estradës kosovare.

Author: admin