Urime Viti i ri 2011

Ju urojme qe festat e fundvitit ti kaloni ne rrethin e me te afermve tuaj dhe qe Viti i Ri 2011 te ju sjell lumturi,mbaresi dhe fillime te reja me respekt nga stafi i Radio Zeri te ILIRIDES….