Njoftim: kush sa dot ket mundsi per te ndihmuar ket familje pasi ne rast tragjik ndahet nga jeta IRID DOCI

lajme1

Njoftim: kush sa dot ket mundsi per te ndihmuar ket familje pasi ne rast tragjik ndahet nga jeta IRID DOCI
Ne keto dite te renda ZIE per familjen Doci kam patur mjaft kontakte dhe telefonata nga persona te ndryshem te komunitetit Shqiptar ne Valecamonica-Sebino.
Me kerkojne qe te organizohemi per te ndihmuar financiarisht familjen ne keto momente tejet te veshtira per shkak te ndarjes nga jeta te djalit IRID DOCI.
Kemi ngarkuar Zotin Sadik Mustafai te merret me grumbullimin e ndihmave financiare.Secili qe e ka te pamundur te shkoje personalisht per ngushellime ne familjen e mikut tone Fadil Doci mund te kontaktoje ne telefon me Zotin Sadik ne Nr;3495082173 per te depozituar te hollat qe ka mundesi te jap.Diten e shtune dt 11 korrik edhe ne zyren e shoqates sone ne Costa Volpino ofrojme mundesine e grumbullimit te ndihmave.
Per cdo informazion tjeter 3203204525 (Qani)