RADIO ILIRIDA

Next Event sjell show programin ne Itali

Next Evnet takimi gjith shqiptarve ne itali sjell show programin per nder te 6 vjetorit te pavarsis te Republikes Kosoves me date 16.02.2014 ora 15.00 Marin Pjes : Sabri Fejzullahu Leta Vjollca Haxhiu dhe Gezim Kaso Show programi mbahet ne ket adres

CASSOLA-VIA A.FERRARINI  67 CASSOLA-SAN GIUSEPPE DI CASSOLA BASSANO DEL GRAPA  PER ME SHUM INFO 00393276775346  Ejani dhe ju

next event e reja